خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » قدوس به درد فرانسه نمی‌خورد!

تاریخ انتشار : 2020/08/28 - 22:27

 کد خبر: 94554
 1 بازدید

قدوس به درد فرانسه نمی‌خورد!

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، رسانه le11amienois منتسب به باشگاه آمیان در گزارشی سامان قدوس مهاجم ایرانی این تیم را مناسب لیگ فرانسه ندانست. این رسانه درباره آینده سامان قدوس نوشت: سامان قدوس شاید در هفته‌های پیش رو مجبور به ترک آمیان شود. همه چیز در این ماجرا بستگی به پیشنهادهای […]

[ad_1]

533279 141 - قدوس به درد فرانسه نمی‌خورد!

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، رسانه le11amienois منتسب به باشگاه آمیان در گزارشی سامان قدوس مهاجم ایرانی این تیم را مناسب لیگ فرانسه ندانست.

این رسانه درباره آینده سامان قدوس نوشت: سامان قدوس شاید در هفته‌های پیش رو مجبور به ترک آمیان شود. همه چیز در این ماجرا بستگی به پیشنهادهای خارجی‌ قدوس و تمایلش به بازی در لیگ بهتری نسبت به لیگ دو فرانسه دارد. حفظ سامان قدوس می‌تواند از جنبه‌های ورزشی و اقتصادی برای باشگاه آمیان اشتباه باشد، زیرا این بازیکن بنا به دلایلی از جمله مصدومیت و محرومیت بین‌المللی هرگز نتوانست در ترکیب اصلی تیمش بازی کند. قدوس این فرصت را داشت تا در لیگ یک فرانسه نشان دهد که چقدر بازیکن ارزشمندی است. سامان قدوس با وجود توانمندی‌های فنی هرگز نتوانست بازیکنی خلاق در لیگ یک فرانسه باشد. بنا به دلایل ساده‌‌ای سامان قدوس متناسب بازی در لیگ‌های یک و دو فرانسه نیست. سرعت و جدیت دو خصیصه اصلی فوتبال فرانسه است. اگر سامان قدوس با انتقال شش تا هشت میلیون یورویی به برنتفورد انگلیس برود برای باشگاه آمیا بسیار سودمند خواهد بود و می‌تواند بازیکن بهتری را در پست او جذب کند. همچنین خاطر باشگاه آمیان بابت پرداخت دستمزد سنگین قدوس آسوده می‌شود.

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات