قیمت سوسیس و کالباس در مرز ۲۰۰هزار تومان

01:5715۰
قیمت سوسیس و کالباس,سوسیس و کالباس
افزایش ۳۰درصدی قیمت فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی آماده یا نیمه‌آماده مثل کالباس و سوسیس، قیمت هرکیلوگرم از این محصولات را در سوپرمارکت‌ها تا نزدیکی‌۲۰۰هزار تومان بالا برده است.

به گزارش همشهری، در سوپرمارکت‌های سطح شهر، قیمت بسته‌های ۲۵۰ تا ۳۰۰گرمی سوسیس یا کالباس در بعضی از برندهای مطرح به ۵۰ تا ۶۰هزار تومان رسیده و سایر برندها نیز قیمت محصولات خود را ۳۰درصد افزایش داده‌اند. درحال حاضر یک بسته ۴۰۰گرمی کوکتل از برند میکائیلیان ۶۲هزار تومان قیمت خورده و روی بسته‌های ۲۵۰گرمی کالباس پپرونی از برند۲۰۲ قیمت ۵۸هزار تومان درج شده است.

معروف‌ترین برندهای تولید‌کننده فرآورده‌های گوشتی در کشور که سهم عمده‌ای از بازار را در اختیار دارند، میکائیلیان، سولیکو، کاله، ۲۰۲، کامپوره، بوفالو، هایزم و پاک هستند. قیمت کالباس و سوسیس در بازار بسته به برند و همچنین درصد گوشت، مرغ یا بوقلمون به‌کار رفته در آن متغیر است اما با مقایسه قیمت‌ها به‌نظر می‌رسد برندهای ۲۰۲، میکائیلیان و کاله بالاتر و قیمت‌ها در برند هایزم مناسب‌تر است.

افزایش قیمت سوسیس و کالباس قطعا بر بازار فست‌فود نیز تأثیرگذار خواهد بود و به‌زودی شاهد تغییر در قیمت این خوراکی‌ها نیز خواهیم بود.

قیمت سوسیس و کالباس,سوسیس و کالباس
لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=11813

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند