خبرهای ویژه

» اخبار » قیمت مرغ به ٢٧ هزار تومان افزایش یافت

تاریخ انتشار : 2020/11/20 - 22:11

 کد خبر: 120733
 0 بازدید

قیمت مرغ به ٢٧ هزار تومان افزایش یافت

یک منبع آگاه از افزایش قیمت مرغ به ٢٧ هزار تومان خبر داد و گفت: به علت مشکلات تامین نهاده های دامی، تولید ١٠ درصد کاهش یافته است. یک منبع آگاه در گفت و گو با مهر از افزایش حدود ٢ هزار تومانی قیمت مرغ گرم در بازار خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم […]

افزایش قیمت مرغ,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,کشت و دام و صنعت
یک منبع آگاه از افزایش قیمت مرغ به ٢٧ هزار تومان خبر داد و گفت: به علت مشکلات تامین نهاده های دامی، تولید ١٠ درصد کاهش یافته است.

یک منبع آگاه در گفت و گو با مهر از افزایش حدود ٢ هزار تومانی قیمت مرغ گرم در بازار خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار به ٢٧ هزار تومان رسیده است.

او همچنین قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده را حدود ١٨ هزار تومان اعلام کرد.

این مقام مسوول با اشاره به بحث عرضه و تقاضا و تأثیر آن بر قیمت مرغ، افزود: نوسانات قیمت نهاده های دامی و ناتوانی تولیدکنندگان در تأمین این نهاده ها از دلایل اصلی افزایش قیمت مرغ است و منجر به کاهش جوجه ریزی از سوی تولیدکنندگان شده است.

به گفته این مقام مسوول، به دلیل کاهش جوجه ریزی و پایین آمدن سن کشتار و وزن مرغ، تولید حدود ١٠ درصد کاهش یافته است.

او درباره این که برخی عنوان می کنند باتوجه به تعطیلی های قرنطینه ای کرونا احتمال افزایش مجدد قیمت وجود دارد؟، گفت: بعید می دانم چنین اتفاقی رخ دهد مگر این که در این دوران قرنطینه مصرف افزایش زیادی داشته باشد و رشد تقاضا منجر به بالا رفتن قیمت شود.

افزایش قیمت مرغ,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,کشت و دام و صنعت

برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار , اخبار اقتصادی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات