google-site-verification: google0bef463eadb95fff.html لیگ قهرمانان آسیا از ابتدا برگزار می‌شود؟ | مجله اینترنتی ساپ ناز اپورتال خبری و سبک زندگی %
کد خبر:73823
پ

لیگ قهرمانان آسیا از ابتدا برگزار می‌شود؟

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، برنامه زمان‌بندی برگزاری مسابقات ورزشی به خصوص فوتبال در تمام لیگ‌های […]

[ad_1]

446626 312 - لیگ قهرمانان آسیا از ابتدا برگزار می‌شود؟

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، برنامه زمان‌بندی برگزاری مسابقات ورزشی به خصوص فوتبال در تمام لیگ‌های دنیا به خاطر گسترش ویروس کرونا به هم ریخته و شرایط عجیب و تاریخی را شاهد هستیم. لیگ قهرمانان آسیا هم یکی از مهم‌ترین رخداد‌های بین‌المللی است که تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته و برنامه مشخصی برای آینده ندارد.

رسانه‌های عربی از برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز خبر می‌دهند و شایعات عجیبی به راه انداخته‌اند. در صورت انجام چنین کاری، قاعدتا نتایج دو بازی ابتدایی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شود و امکان دارد مسابقات مرحله گروهی از ابتدا و در یک کشور برگزار شود.

طبعا این مسئله به سود تیم‌های ایرانی است، چون تا بدین جای کار، نتایج خوبی کسب نکرده‌اند. از طرفی، بازی نمایندگان ایران با عربستانی‌ها هم در زمین بی‌طرف بود، ولی در صورت متمرکز شدن رقابت‌ها، همه تیم‌ها در زمین بی‌طرف بازی می‌کنند و شرایط عادلانه می‌شود.

به هر حال شایعه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مرداد سال جاری به صورت متمرکز برگزار شود که در این صورت هر تیم فقط ۳ بازی انجام می‌دهد تا بازی‌ها زودتر به اتمام برسد. حتی امکان دارد مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا هم به صورت تک بازی برگزار شود نه رفت و برگشت. باید دید کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته برگزاری لیگ قهرمانان بالاخره چه تصمیمی می‌گیرد.

همچنین بخوانید  پرواز دوباره میلان با مرد یخی

بیشتر بخوانید: گزینه‌های میزبانی لیگ قهرمانان آسیای متمرکز

[ad_2]

قالب وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید