خبرهای ویژه

» اخبار » ماجرای عجیب اسیدپاشی دختر و پسر چوان به سمت یکدیگر/ پای دختر دیگری در میان است

تاریخ انتشار : 2020/11/19 - 9:57

 کد خبر: 120451
 1 بازدید

ماجرای عجیب اسیدپاشی دختر و پسر چوان به سمت یکدیگر/ پای دختر دیگری در میان است

فروردین ماه سال ۹۵ پسر دانشجویی که دست و صورتش با اسید سوخته بود به یکی از بیمارستان های تهران مراجعه کرد. کادر درمانی سرگرم درمانهای اولیه روی مهران بودند که دختری جوان به نام ترانه نیز که سر و صورت او هم با اسید سوخته بود به همان بیمارستان آمد. رسیدگی به این پرونده […]

اسیدپاشی دختر و پسر چوان در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

فروردین ماه سال ۹۵ پسر دانشجویی که دست و صورتش با اسید سوخته بود به یکی از بیمارستان های تهران مراجعه کرد. کادر درمانی سرگرم درمانهای اولیه روی مهران بودند که دختری جوان به نام ترانه نیز که سر و صورت او هم با اسید سوخته بود به همان بیمارستان آمد.

رسیدگی به این پرونده از مشاهدات کادر درمانی بیمارستان نشان می داد هر دو در یک زمان و با یک ماده شیمیایی آسیب دیده اند. از این رو مأموران انتظامی بیمارستان را در جریان قرار دادند و آنها هم تحقیقات شان را شروع کردند.

بررسی ها نشان داد مهران و ترانه هر دو در یک دانشگاه تحصیل می کنند. مهران دانشجوی سال آخر پزشکی و ترانه هم در یک رشته فرعی پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کرد.

در حالی که هر دو نفر از گفتن واقعیت طفره میرفتند سرانجام پسر جوان مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: چند ماهی است که به قصد ازدواج با ترانه دوست شده بودم ولی بعداز مدتی متوجه شدم که او دختر دلخواه من نیست. بعد از آن هم با دختر دیگری نامزد کردم اما ترانه حاضر به جدایی نبود من هم به او گفتم تا برای آخرین بار به خانه ام بیاید تا این موضوع را تمام کنیم.

همچنین بخوانید  منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی

دقایقی پس از حضور او در خانه نامزدم سرزده به خانه ام آمد و ناچار شدم به بهانه ای او را دست به سر کنم تا متوجه حضور ترانه در خانه ام نشود. ولی ترانه خیلی عصبانی شد و به سمت آشپزخانه رفت و یک چاقو برداشت من را تهدید کرد که اگر رابطه ام را با نامزدم تمام نکنم خودش را می کشد و من هم برای اینکه اتفاق بدی نیفتد و او به خودش آسیبی نزند قبول کردم. چند دقیقه بعد که اوضاع قدری آرام شده بود در اتاقم نشسته بودم که به یکباره احساس کردم همه بدنم سوخت وقتی چشمانم را باز کردم دیدم ترانه ظرف اسید را از داخل دستشویی برداشته و روی من ریخته است. من هم بلافاصله خودم را به بیمارستان رساندم ولی از ترس آبرویم حرفی نزدم.

بعد از ادعاهای مهران، ترانه بازداشت شد ولی او موضوع را بگونه دیگری مطرح کرد و گفت: خانه پدری ام در شهرستان است و پس از قبولی در دانشگاه به تهران آمدم. چند ماه پیش با مهران آشنا شدم می گفت عاشقم شده و تصمیم دارد با من ازدواج کند. ولی از چند هفته پیش او ناگهان رفتارش عوض شد و گفت باید ارتباطمان را قطع کنیم. روز حادثه هم به دعوت خودش برای حل این موضوع به خانه اش رفته بودم که دختری به خانه اش آمد. خیلی عصبانی شدم و با ناراحتی به او گفتم حالا که نامزدداری دیگر در این رابطه نمی مانم اما او ناگهان با اسید به سمتم آمد و من را سوزاند.

همچنین بخوانید  خودرو نخرید! ارزان می شود

ترانه در ادامه گفت: نمی خواستم شکایت کنم و باعث آبروریزی شوم اما وقتی او به دروغ من را متهم کرده من هم واقعیت را می گویم و شکایت دارم.

بدین ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا واقعیت ماجرا مشخص شود.

اسیدپاشی دختر و پسر چوان در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار حوادث
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات