خبرهای ویژه

» اخبار » مالیات در آستانه جایگزینی با نفت/ ثبات به ساختار بودجه باز می گردد؟

تاریخ انتشار : 2020/09/01 - 10:07

 کد خبر: 94751
 4 بازدید

مالیات در آستانه جایگزینی با نفت/ ثبات به ساختار بودجه باز می گردد؟

[ad_1] محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اصلاحات مالیاتی در کشور گفت: اصلاحات در ساختار مالیاتی کشور باید مدنظر دولت‌مردان قرار گیرد. وی افزود: اصلاح و بازنگری معافیت‌های مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی در زمینه اصلاحات مالیاتی باید مورد تاکید باشد. این نماینده مجلس گفت: در این زمینه کمیسیون اقتصادی مجلس بحث […]

[ad_1]

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - مالیات در آستانه جایگزینی با نفت/ ثبات به ساختار بودجه باز می گردد؟

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اصلاحات مالیاتی در کشور گفت: اصلاحات در ساختار مالیاتی کشور باید مدنظر دولت‌مردان قرار گیرد. وی افزود: اصلاح و بازنگری معافیت‌های مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی در زمینه اصلاحات مالیاتی باید مورد تاکید باشد.

این نماینده مجلس گفت: در این زمینه کمیسیون اقتصادی مجلس بحث پایه‌های مالیات جدید را آغاز کرد و بررسی بر روی این موضوع را در دستور کار قرار داده است.

پورابراهیمی بیان داشت: در حال حاضر کلیات بحث پایه‌های مالیاتی – در قالب طرح «اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم» – جدید در کمیسیون اقتصادی تصویب شده و ما هم اکنون مشغول بررسی جزئیات این طرح هستیم.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: امیدواریم این طرح پس از تعطیلات مجلس در کمیسیون جمع بندی شده و به سرعت به صحن مجلس ارسال شود.

این نماینده مجلس گفت: اگر این طرح در صحن مجلس تصویب شود اعداد قابل توجهی می‌تواند جایگزین درآمدهای نفتی شود و به نوعی ثبات به ساختار بودجه بازگردد.

2323

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , اخبار اقتصادی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات