خبرهای ویژه

» اخبار » مانور ناگهانی شرکت برق؛ مانوری که مردم نباید قبل از آن اطلاع داشته باشند و برنامه‌ریزی کنند

تاریخ انتشار : 2020/11/19 - 11:11

 کد خبر: 120471
 0 بازدید

مانور ناگهانی شرکت برق؛ مانوری که مردم نباید قبل از آن اطلاع داشته باشند و برنامه‌ریزی کنند

شرکت توزیع نیروی برق تهران از برگزاری مانور سراسری در شبکه برق پایتخت و کشور در روز پنجشنبه ۲۹ آبان و قطعی موقت برق در برخی مناطق خبر داد. به گزارش اصلاحات نیوز، شرکت برق تهران امروز صبح ناگهان اعلام کرده برای برگزاری “مانور سراسری” در شبکه برق تهران و کشور، برق برخی مشترکین مناطق ۲۲گانه تهران […]

قطع برق در تهران,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,نفت و انرژی
شرکت توزیع نیروی برق تهران از برگزاری مانور سراسری در شبکه برق پایتخت و کشور در روز پنجشنبه ۲۹ آبان و قطعی موقت برق در برخی مناطق خبر داد.

به گزارش اصلاحات نیوز، شرکت برق تهران امروز صبح ناگهان اعلام کرده برای برگزاری “مانور سراسری” در شبکه برق تهران و کشور، برق برخی مشترکین مناطق ۲۲گانه تهران امروز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ قطع می‌شود.

همزمان با اجرای این مانور که در مسیر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و با هدف افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه و بهبود و ارتقای شاخص‌های عملکردی طرح سیما و با حضور بیش از ۳ هزار و ۹۰۰ نیروی متخصص در قالب هزار و ۳۲۷ اکیپ عملیاتی در سراسر کشور به اجرا درخواهد آمد، شبکه توزیع برق پایتخت نیز با حضور نیروهای عملیاتی و کارشناسان فنی مناطق ۲۲ گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با هدف دستیابی به بالاترین استانداردهای فنی، تعمیر، اصلاح و بهسازی خواهد شد.

کامبیز ناظریان قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اعلام این خبر افزود: این مانور در روز پنجشنبه، ۲۹ آبان ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ در سطح مناطق ۲۲ گانه تهران به اجرا در خواهد آمد و در آن ضمن بهسازی وضعیت پست‌ها، تابلوها، شالترها و دریچه پایه‌های فلزی و اصلاح و نوسازی جعبه‌ها و کابل‌های سرویس انشعابات برق، کانون‌های خطر شناسایی شده، ایمن سازی و بار ترانسفورماتورهای توزیع، متعادل خواهد شد.

همچنین بخوانید  بورس آماده برای یک رشد قابل قبول

وی افزود: در زمان اجرای مانور بر اساس الزامات و شرایط فنی، ممکن است برخی از مشترکان به شکل پراکنده با قطعی‌های کوتاه مدت برق مواجه شوند که امیدواریم با صبر و شکیبایی، همراه و همیار خدمتگزاران خود در ارائه خدمات مناسب و شایسته باشند.

این چه سیاستی است که برای مردم ارزش قائل نیستید؟! چه مانوری که مردم نباید قبل از آن اطلاع داشته باشند و برنامه‌ریزی کنند؟!عده‌ای دورکاری می‌کنند و زندگی‌ عده‌ای مختل می‌شود.

قطع برق در تهران,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,نفت و انرژی

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار اقتصادی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات