مدل مانتو کرمی رنگ جدید و شیک با انواع طرح های مجلسی و اسپرت

مدل مانتو کرمی رنگ جدید و شیک با انواع طرح های مجلسی و اسپرت

09:1515۰

مدل مانتو کرمی رنگ جدید و شیک با انواع طرح های مجلسی و اسپرت

رنگ کرم از انواع رنگ های زیبا و شیک می باشد که دارای طیف های مختلف تیره و روشن است و اگر شما تمایل دارید مدل مانتو کرمی رنگ را برای پوشیدن انتخاب نمایید بهتر است از مطابقت و همخوانی این رنگ با رنگ پوست و سایر ویژگی ظاهری تان مطمئن شوید.

مدل مانتو کرمی شیک و جدید

همانطور که انتخاب طرح مانتو برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد باید در انتخاب رنگ مانتو نیز حساسیت لازم به خرج داده شود زیرا رنگ مانتو اگر بدرستی انتخاب شود باعث می شود تا استایل و ظاهر خانم ها جذاب و متفاوت به نظر برسد و علاوه بر این عیب های موجود در فرم اندام کمتر به نظر می رسد.

مدل مانتوی کرم

طرح های مانتوی کرمی

از رنگ کرم بیشتر در فصول زمستان و پاییز استفاده می شود و این رنگ را می توان با انواع رنگ های خنثی و سرد و گرم در پوشش به راحتی ست کرد.

اگر شما تمایل دارید پوششی متفاوت داشته باشید می توانید رنگ کرم را با رنگ هایی نظیر آبی و سبز لجنی و زردچوبه ای و سرمه ای و بنفش به راحتی ست نمایید و علاوه بر این برای جلوگیری از یکنواخت به نظر رسیدن استایل می توانید رنگ کرم را با رنگ های گرم نظیر نارنجی و قرمز و سرخابی و زرشکی و ارغوانی و گلبهی و صورتی در پوشش خود ست کنید.

اگر تمایل دارید مانتویی با رنگ کرم را برای پوشیدن انتخاب کنید می توانید از رنگ های خنثی و طبیعی نظیر بژ و خاکی و سفید و طوسی و سرکه ای در پوشش خود استفاده نمایید.

مدل مانتوی کرم شیک مدل مانتو کرمی مانتوی مجلسی کرم ست مانتوی کرم مانتوی کوتاه کرم مانتوی زنانه کرم مانتوی کرمی شیک مانتوی کرم بلند مانتوی مجلسی کرم مانتو طرح دار کرم مانتوی زنانه کرم رنگ مانتوی رسمی کرم مانتو مجلسی

مانتو کرم همانطور که گفته شد دارای طیف های مختلف روشن و تیره می باشد و اگر رنگ پوست شما سفید و روشن می باشد بهتر است از مانتو کرم تیره در پوشش خود استفاده نمایید همچنین مانتوی کرم روشن برای خانم ها با رنگ پوست تیره و سبزه انتخابی مناسب است.

مانتوهای کرمی در انواع طرح های ساده و اسپرت و مجلسی و رسمی و … موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و نیاز شما بستگی دارد همچنین این طرح مانتوها به صورت جلو بسته و جلو باز و دکمه دار دوخته می شوند و بهتر است هر خانمی در کمد لباس خود یک طرح از مانتو جلو باز را داشته باشد تا بتوانید در استایل خود با پوشیدن این مانتو تغییرات مثبتی را ایجاد نماید.

با توجه به طرح مانتو می توانید طرح و رنگ سایر اکسسوری ها و لباس هایتان را انتخاب نمایید. اگر تمایل دارید از مانتوی اسپرت و ساده در پوشش خود استفاده نمایید بهتر است طرح سایر لباس ها و اکسسوری های خود را ساده یا اسپرت انتخاب نمایید همچنین با توجه به طرح مانتوی مجلسی کرم می توانید برای انتخاب طرح سایر لباس ها و اکسسوری های مورد استفاده تان تصمیم گیری نمایید.

مانتو جلو باز کرم مانتوی مجلسی کرم مانتو زنانه کرم مانتوی کرم طرح دار مانتوی شیک زنانه مانتوی شیک زنانه مانتوی کرمی زنانه مدل مانتو کرمی جدید مانتوی ساده کرمی مانتوی زنانه مجلسی مانتوی اسپرت کرمی مانتوی شیک دخترانه مانتوی ساده کرم رنگ مانتو بلند کرمی مدل مانتو دخترانه کرم مدل مانتو کرمی شیک و ساده ست مانتوی کرمی

در این بخش از دنیای مد مجله ساپ ناز با انواع طرح های مانتوی کرم آشنا شدید که امیدواریم مورد توجه تان قرار گرفته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتویی شیک و خاص را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : ساپ ناز

منبع : arga-mag.com
لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=12925

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند