مدل کت و شلوار گشاد زنانه و دخترانه برای سلیقه های خاص

مدل کت و شلوار گشاد زنانه و دخترانه برای سلیقه های خاص

12:3211۰

مدل کت و شلوار گشاد زنانه و دخترانه برای سلیقه های خاص

مدل کت و شلوار گشاد از انواع طرح های راحت کت شلوار برای خانم ها و دختران جوان می باشد و شما می توانید با پوشیدن آن ظاهر و استایلی رسمی برای حضور در مهمانی ها و مجالس داشته باشید.

مدل کت و شلوار گشاد زنانه و دخترانه

کت شلوار دخترانه و زنانه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود است و شما می توانید از بین آن ها کت شلواری با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

کت شلوار شیک زنانه

طرح های کت شلوار گشاد زیبا و جدید

کت شلوار گشاد برای خانم های چاق و درشت اندام انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید ظاهری آراسته و مرتب داشته باشید بهتر است کت و شلواری خوشرنگ و جذاب را برای خود انتخاب کنید.

کت و شلوارهای گشاد بیشتر به صورت بلند دوخته می شوند همچنین این طرح کت شلوارها به صورت کوتاه نیز موجود می باشند و شما می توانید با توجه به فرم بالاتنه خود بلندی قد کت را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید بهتر است از زیر کت شومیز یا پیراهنی مناسب را بپوشید تا شیک پوش و خوش استایل تر به نظر برسید.

کت شلوار گشاد برای خانم هایی که دارای اندام متناسب هستند و تمایل دارند لباسی راحت برای حضور در مهمانی ها و مجالس رسمی و غیر رسمی داشته باشند مناسب می باشد.

در هنگام پوشیدن این طرح کت شلوارها بهتر است از اکسسوری هایی مناسب و کفش پاشنه بلند استفاده نمایید تا استایلی جذاب و شیک داشته باشید همچنین اگر قدی بلند دارید می توانید از کفش پاشنه کوتاه استفاده کنید همچنین در صورت تمایل می توانید طرح و رنگ کیف و کفش تان را با یکدیگر ست نمایید.

مدل کت و شلوار شیک و زیبا کت شلوار دخترانه زیبا و شیک   مدل کت و شلوار گشاد و رنگ روشن کت شلوار سایز بزرگ کت شلوار صورتی کت شلوار شیک و آبی زنانه کت شلوار دخترانه کت شلوار رنگ روشن کت شلوار گشاد و شیک کت شلوار رنگ روشن

کت و شلوار قهوه ای تیره کت شلوار گشاد و شیک کت و شلوار صورتی کت و شلوار طوسی کت و شلوار گشاد کت و شلوار سبز کت و شلوار برای خانم های چاق کت و شلوار ساده کت شلوار صورتی زنانه مدل کت و شلوار گشاد

انتخاب رنگی مناسب برای کت شلوار از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید رنگ کت شلوار را با توجه به رنگ لباس ها و اکسسوری ها و رنگ پوست و … انتخاب کنید. کت و شلوار رنگ روشن برای خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی صحیح است همچنین اگر شما فرم اندامی درشت و چاق دارید بهتر است رنگ کت و شلوارتان را تیره انتخاب کنید.

برای دوخت کت شلوار گشاد از پارچه های ساده و طرح دار و چهارخانه استفاده می شود و برای داشتن استایل رسمی تر بهتر است کت و شلوار با پارچه ساده را برای پوشیدن انتخاب نمایید. کت شلوارهای طرح دار و چهارخانه نیز زیبایی و جذابیت خاصی را به استایل شما می بخشند.

توجه به مدل یقه کت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما یقه کت را با توجه به فرم بالاتنه خود انتخاب کنید. اگر کت با یقه باز را برای پوشیدن انتخاب کرده اید می توانید برای جذابیت استایل تان از جواهرات زیبا و خاصی استفاده نمایید.

کت شلوار سفید کت شلوار رنگ روشن کت شلوار رنگ روشن مدل کت و شلوار گشاد کت شلوار سفید کت شلوار رنگ روشن کت شلوار رنگ روشن کت شلوار صورتی زنانه کت و شلوار ساده کت و شلوار برای خانم های چاق کت و شلوار سبز کت شلوار گشاد و شیک کت و شلوار صورتی کت و شلوار طوسی کت و شلوار گشاد کت و شلوار قهوه ای تیره کت شلوار رنگ روشن کت شلوار گشاد و شیک کت شلوار رنگ روشن کت شلوار سایز بزرگ کت شلوار صورتی کت شلوار شیک و آبی زنانه کت شلوار دخترانه مدل کت و شلوار گشاد و رنگ روشن کت شلوار شیک زنانه کت شلوار دخترانه زیبا و شیک مدل کت و شلوار شیک و زیبا

تصاویری از انواع طرح های کت شلوار گشاد با تن پوش های خاص را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید انتخابی مناسب و ایده آل برای طرح و رنگ کت شلوار مجلسی تان داشته باشید.

منبع : ساپ ناز

منبع : arga-mag.com
لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=13035

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند