خبرهای ویژه

» تلویزیون » معرفی کامل سریال زمین گرم وخلاصه داستان سریال

تاریخ انتشار : 2020/09/02 - 22:01

 کد خبر: 95164
 7 بازدید

معرفی کامل سریال زمین گرم وخلاصه داستان سریال

خلاصه داستان ر سریال زمین گرم همچنین جزئیات ماجرای زمین گرم ساخته حمید نعمت الله به همراه اطلاعات تکمیلی از این سریال درساپ ناز بخوانید. سریال سی قسمتی «زمین گرم» نام اولین ساخته سعید نعمت الله در مقام کارگردان است که پس از سالها نگارش فیلمنامه، حال تصمیم گرفته اولین سریال خود را به کمک […]

خلاصه داستان ر سریال زمین گرم همچنین جزئیات ماجرای زمین گرم ساخته حمید نعمت الله به همراه اطلاعات تکمیلی از این سریال درساپ ناز بخوانید. سریال سی قسمتی «زمین گرم» نام اولین ساخته سعید نعمت الله در مقام کارگردان است که پس از سالها نگارش فیلمنامه، حال تصمیم گرفته اولین سریال خود را به کمک تهیه کننده و دوست قدیمی خود، محمدرضا شفیعی جلوی دوربین خسرو دادگر ببرد.
Screenshot 2020 08 31 %D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84 %D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86 %DA%AF%D8%B1%D9%85 %D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C Google1 - معرفی کامل سریال زمین گرم وخلاصه داستان سریال سعید نعمت الله برادر حمید نعمت الله کارگردان مطرح سینما و تلویزیون است، که پیش از این در کسوت نویسندگی مشغول به فعالیت بوده است، وی نگارش سریال های شاخصی همچون: «رستگاران»، «زیر هشت»، «دیوار»، «مدینه»، «میکائیل» به کارگردانی سیروس مقدم و «جراحت»، «شیدایی»، به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور و «پشت بام تهران»، «عقیق»، «زیر پای مادر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج را بر عهده داشته است، وی همچنین نگارش سه فیلم سینمایی «طاووس های بی پر» به کارگردانی جواد مزدآبادی، «حوالی اتوبان» به کارگردانی کیارش اسدی زاده، «زنبور کارگر» به کارگردانی افشین صادقی را نیز بر عهده داشته است.

لازم به ذکر است که سریال «خواب زده» به نویسندگی سعید نعمت الله و کارگردانی سیروس مقدم در حال پخش از شبکه نمایش خانگی می باشد که با استقبال فراوان مخاطبین مواجه شده است.

سریال «زمین گرم» که به گفته خود سعید نعمت الله تکمیل کننده تریلوژی برادر در فضای خانوادگی و با لحنی متفاوت نسبت به دو سریال «جراحت» و «برادر جان» که فصل های پیشین این تریلوژی محسوب می شوند، نگارش شده است.

کرونا” سریال و برنامه‌ای را متوقف نکرد،‌ حتی “زمین‌گرم” سعید نعمت‌الله هم جلوی دوربین است. چرا که مخاطب نیازمند سریال خوب و سرگرمی است و نباید به تعبیر برخی از هنرمندان و مدیران آنتن را خالی کرد. سعید نعمت‌الله این روزها اولین تجربه کارگردانی خود را به‌همراه عوامل سازنده تجربه می‌کند و “زمین گرم” را برای شبکه ۳ سیما می‌سازد. سریالی که مضمون اجتماعی– مذهبی دارد و تصویربرداری‌اش را مدتی پیش در سکوت خبری به پایان رسید.

اسامی بازیگران
بازیگران این سریال ۳۰ قسمتی عبارتند از: مرجان شیرمحمدی، علیرضا خمسه، اصغرهمت، نادر فلاح، کامران تفتی، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، صادق برقعی، ندا عقیقی، مرتضی درویش زاده، مسعود شریف، علیرضا اولیایی، وحید فعال و … .

این سریال که برای پخش از شبکه سه سیما آماده می‌شود، با لحنی متفاوت از «جراحت» و «برادر جان»، ادامه‌ای از سه گانه سعید نعمت‌اله در همان فضای برادرانه و خانواده است.

خلاصه داستان
در خلاصه داستان «زمین گرم» که مضمونی اجتماعی ـ مذهبی دارد، آمده است:

بعد از سال‌ها بی‌خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ‌تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می‌گذارد به سراغ برادر کوچک‌تر می‌رود تا وصیت کند؛ وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می‌کند … .

منبع :کولاک


برچسب ها : ,
دسته بندی : تلویزیون , فرهنگ و هنر
تبلیغات
ارسال دیدگاه