موبایلی با دوربین سلفی ۱۰۸ مگاپیکسلی به بازار می آید

موبایلی با دوربین سلفی ۱۰۸ مگاپیکسلی به بازار می آید

02:1212۰

موبایلی با دوربین سلفی ۱۰۸ مگاپیکسلی به بازار می آید

موبایل بادوربین سلفی108مگاپیکسل,دوربین سلفی
یکی از کاربران توئیتر فاش کرده بزودی موبایلی با دوربین سلفی ۱۰۸ مگاپیکسلی به بازار عرضه می شود.

به گزارش مهر، از حدود یک سال قبل موبایل هایی با دوربین پشتی بیش از ۱۰۰ مگاپیسکل به بازار عرضه شده اند. هم زمان دوربین های سلفی دستگاه ها نیز تا ۴۴ مگاپیکسل ارتقاء یافتند.

ولی یکی از کاربران توئیتر به نام Digital Chat Station فاش کرد بزودی موبایلی با دوربین سلفی ۱۰۸ مگاپیکسلی به بازار عرضه می شود. البته این کاربر نام سازنده دستگاه را اعلام نکرده است.

هرچند موبایل هایی با دوربین سلفی بیش از ۱۰۰ مگاپیسکل بسیار جذاب بنظر می رسند ولی جزئیاتی در مورد چگونگی نصب آن ها در دستگاه وجود ندارد. حسگرهای ۱۰۸ مگاپیکسلی موجود بسیار بزرگ هستند و فضای زیادی از پشت دستگاه را اشغال می کنند. بدین ترتیب قرار دادن یکی از آنها جلوی موبایل به معنای آن است که روی نمایشگر یک بریدگی یا سوراخ بزرگی وجود خواهد داشت.

البته کارشناسان معتقد هستند دو روش برای نصب چنین ماژولی بدون ایجاد یک بریدگی یا سوراخ بزرگ روی نمایشگر وجود دارد. روش اول استفاده از طراحی پاپ آپ است. زیرا این مکانیسم را میتوان طوری تنظیم کرد که برای حسگر بزرگ تر مناسب باشد. روش دیگر استفاده از دوربین های فلیپ مجهز به موتور مانند« زن فون ۶» و« زن فون ۷» است. با کمک این روش می توان یک دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی را طوری پشت دستگاه قرار داد که پس از چرخاندن به دوربین سلفی تبدیل شوند.

این درحالی است که اخباری درباره عرضه موبایل هایی با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی در سال جاری نیز منتشرشده است. طبق گزارش ها موبایل ZTE Axon 30 Pro احتمالاً اولین دستگاهی است که مجهز به چنین حسگر موبایلی خواهد بود.

منبع : www.sarpoosh.com
لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=13064

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند