خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » نامه مهم پرسپولیس: هواداران نگران اشتباهات داوری هستند

تاریخ انتشار : 2020/08/25 - 14:54

 کد خبر: 94130
 0 بازدید

نامه مهم پرسپولیس: هواداران نگران اشتباهات داوری هستند

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، باشگاه پرسپولیس صبح امروز با ارسال نامه‌ای رسمی به فدراسیون فوتبال از بهاروند به عنوان سرپرست این فدراسیون خواست تا نگرانی‌های این باشگاه درباره داوری را برطرف کند. در این نامه آمده است: «با توجه به اظهارات گزینه داوری دربی که گفته بود انتخاب اول […]

[ad_1]

531073 558 - نامه مهم پرسپولیس: هواداران نگران اشتباهات داوری هستند

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، باشگاه پرسپولیس صبح امروز با ارسال نامه‌ای رسمی به فدراسیون فوتبال از بهاروند به عنوان سرپرست این فدراسیون خواست تا نگرانی‌های این باشگاه درباره داوری را برطرف کند.

در این نامه آمده است: «با توجه به اظهارات گزینه داوری دربی که گفته بود انتخاب اول کمیته داوران بوده، اما آقای بهاروند راسا داور بازی را تغییر داده است و در ادامه با توجه به اظهارات آقای صفیری، رئیس کمیته داوران که عنوان کرده بود داور دربی به وسلیه فدراسیون تغییر کرده و این کمیته مسئولیت آن را نمی‌پذیرد و البته با توجه به اشتباهات داوری در برخی از دیدار‌های اخیر لیگ برتر هواداران باشگاه پرسپولیس نسبت به بازی فردا نگران هستند. از این رو از فدراسیون فوتبال خواهشمندیم تدابیری اتخاذ کند تا عوامل برگزاری مسابقه علی الخصوص داوران دقت بیشتری در انجام وظایف خود به خرج دهند تا هر گونه شائبه برای زیر سوال بردن جوانمردانه بودن بازی از بین برود.»

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه