نحوه مشتاق و علاقمند کردن همسر به رابطه جنسی

نحوه مشتاق و علاقمند کردن همسر به رابطه جنسی

11:005۰

نحوه مشتاق و علاقمند کردن همسر به رابطه جنسی

به گزارش سایت خبری ساپ ناز ، حرکاتی که قبل از شروع رابطه برای تحریک جنسی انجام می شود معاشقه یا عشق بازی نام دارد. این حرکات قبل از رابطه انجام می شود و اصطلاحا پیش نوازی نام دارد و برای ابراز علاقه صورت می گیرد و محبت را منتقل می کند.

عشق بازی مجموعه رفتارهایی از قبیل: در آغوش کشیدن، بوسیدن، نوازش و تعریف و تحسین همسر می باشد. روانشناسان تاکید بسیار زیادی بر انجام معاشقه قبل از رابطه جنسی دارند زیرا برای تحریک زنان و مردان اهمیت دارد.

این نکته را به یاد داشته باشید ممکن است شما برای رابطه جنسی آماده باشید اما همسرتان تمایل نداشته باشد، بهتر است عشق بازی را شروع نکنید به خواسته او احترام بگذارید و صبور باشید. در غیر این صورت رابطه جنسی لذت بخشی نخواهید داشت و خاطره و تجربه بد این رابطه برای مدت ها در ذهن شما و همسرتان باقی می ماند.

چگونه مردان را مشتاق رابطه جنسی کنید؟

هر مردی سلیقه و ترجیحات شخصی متفاوتی دارد. اما گزینه هایی وجود دارد که معمولاً اکثریت مردان در یک رابطه جسمی از آن ها لذت می برند. به کار بستن موارد زیر موجب می شود که همسرتان برای رابطه داشتن همواره مشتاق و آماده معاشقه باشد:

۱. خودتان را تحریک و آماده رابطه جنسی کنید

باور عمومی این است که تحریک برای رابطه جنسی وظیفه مرد است. اما مردان نیز هنگامی که شریک جنسی شان را در حالت تحریک شده ببینند، مشتاق رابطه جنسی می شوند.
اگر شناخت کافی از بدن خود داشته باشید، می دانید که چگونه می توانید خودتان تحریک و مشتاق برقراری رابطه جنسی کنید. اگر در ابتدا این مساله برای شما مشکل است، می توانید چشمان تان را ببندید و تخیل کنید. به تمام کار هایی که می خواهید همسرتان انجام دهد فکر کنید و تصور کنید که او همین حالا در حال انجام آن است. این فکر موجب می شود که بدنتان واکنش نشان دهد و آماده شود. مطمئن باشید که همسرتان از مشاهده این حالات در شما برانگیخته می شود.

۲. معاشقه را لذت بخش کنید

واژه رابطه جنسی معمولا به عمل جنسی و ارگاسم اطلاق می شود. در حالی که شما می توانید کار های فانتزی و جذاب بسیاری به آن اضافه کنید که لذت آن را صد چندان کند. می توانید پوزیشن و موقعیت های خاصی را امتحان کنید. اگر موقعیتی برایتان قابل انجام نبود، به جای ناراحتی و سرخوردگی با صدای بلند بخندید و تنش موجود را آزاد کنید. به همسرتان اعتماد کنید و به او بگویید که در رختخواب معجزه می کند.

۳. جذابیت بصری ایجاد کنید

روش های زیادی برای افزایش جذابیت بصری در هنگام معاشقه وجود دارد. مردان عاشق تماشای بدن همسرشان در زمان رابطه جنسی هستند و از مشاهده واکنش بدن آن ها بشدت تحریک می شوند.
تحریک بصری ابزاری قدرتمند برای تحریک همسرتان است. هرچه جذابیت بصری بیشتری ایجاد کنید، او لذت بیشتری می برد و خواهان معاشقه بیشتر است.
نکته اصلی این است که خودتان از انجام این کار لذت ببرید، زیرا رضایتمندی شما در چهره تان منعکس می شود و همسرتان نیز آن را می فهمد.
روی تخت دراز بکشید و خودتان را لمس کنید، همزمان با همسرتان ارتباط چشمی برقرار کنید. بدن خود را حرکت دهید، با صدای تان همسرتان را از لذتی که می برید آگاه کنید، هر زمان که خواستید به همسرتان اشاره کنید تا به شما بپیوندد.

۴. از لمس و نوازش غافل نشوید

مردان دوست دارند توسط همسرشان نوازش شوند. می توانید از ژل و روغن ماساژ نیز استفاده کنید تا لذت جنسی را افزایش دهید.
کف دست خود را با روغن چرب کنید و نقاط حساس بدن او را با حرکات ملایم ماساژ دهید.

۵. در صورت تمایل دستانش را ببندید

دستان همسرتان را به پایه های تخت گره بزنید و به او نشان دهید که کنترل اوضاع را در دست دارید. او این شرایط را دوست خواهد داشت و هیجان زده خواهد شد.
البته، حواستان باشد که گره های محکم و آزار دهنده نزنید. این کار بیشتر حالت نمادین دارد. یک گره شل با کراوات ابریشمی کافی است. بالشی زیر سر همسرتان بگذارید تا او بتواند تمام کار هایی که با او انجام می دهید را ببینید.
گره زدن دست ها به خاطر این است که همسرتان را در جای خود نگهدارید و بدن او را با کار هایی که دوست دارد تحریک کنید. بنابراین به همسر خود بگویید که اصلاً مجاز به حرکت نیست، تا زمانی که شما به او اجازه دهید.
برای اینکه هیجان را بیشتر کنید، می توانید هر بار که همسرتان دستانش را آزاد کرد، با یک ضربه آرام به پشت او، دوباره دستانش را ببندید.

۶. دوش بگیرید

مردان حس حرکت آب روی بدنشان را دوست دارند. از این رو ایده خوبی است که پیش از شروع رابطه جنسی، باهم دوش بگیرید.
می توانید زیر دوش همدیگر را ببوسید و دستانتان را دور بدن همسرتان حلقه کنید. سپس بدن یکدیگر را با حرکات ملایم با کف بپوشانید.

۷. لباس های جذاب بپوشید

هیچ چیزی به اندازه شیوه لباس پوشیدن شما، همسرتان را تحریک نمی کند. لباس زیر توری و بندی انتخاب مناسبی است. می توانید روی آن ها یک پیراهن ساده سفید و کمی گشاد بپوشید و دکمه های آن را باز بگذارید و در خانه با آن قدم بزنید. پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند یا چکمه های ساق دار نیز انتخاب مناسبی است.

۸. حرف های شیطنت آمیز جنسی بزنید

تعجب نکنید! همسرتان این شیوه صحبت را دوست خواهد داشت و تحریک خواهد شد. با کمی تغییر در لحن صدا و حرکاتتان خواهید دید که همسرتان چگونه مشتاق برقراری رابطه جنسی می شود.

چگونه زنان را برای رابطه جنسی مشتاق کنید؟

در ادامه تکنیک هایی که موجب می شود همسرتان شیفته برقراری رابطه جنسی شود و صمیمیت بیشتری با او داشته باشید را بیان می کنیم.

۱. محیط را برای رابطه ای عاشقانه آماده کنید

اگر هنوز کسی این را به شما نگفته، خوب است بدانید، هنگامی که شما فضای اتاق خواب را برای برقراری رابطه آماده کنید، همسرتان شما را بیشتر دوست خواهد داشت و برای رابطه مشتاق تر خواهد شد.
بسته به اینکه همسرتان چه شرایطی را می پسندید، محیط را برای او آماده کنید. می توانید نور لامپ ها را کم کنید و چند شمع معطر اطراف خانه روشن کنید.
وان حمام را پر کنید و مقداری نمک حمام و چند گلبرگ گل سرخ به آب اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که آب وان گرم و دلپذیر است و همراه همسرتان وارد وان شوید، با او بنشینید، در چشمانش نگاه کنید. به او بگویید که چقدر زیباست و او را ببوسید.
برای بهتر کردن شرایط، می توانید موسیقی را در پس زمینه اضافه کنید. آهنگی را انتخاب کنید که خیلی بلند نباشد، اما قادر به شنیدن و لذت بردن از آن باشید.

۲. با لباس هایش بازی کنید

بسیاری از مردان لباس های همسرشان را به سرعت در می آورند یا پاره می کنند و او را به رختخواب می برند. اما اگر فکر می کنید، همسرتان از این روش لذت کافی را نمی برد، راه دیگری نیز وجود دارد.
کار های زیادی وجود دارد که می توانید بدون پاره کردن، با لباس های همسرتان انجام دهید و آن را به مرحله ای لذت بخش برای او تبدیل کنید.
وقتی شروع به درآوردن لباس های همسرتان کردید، این کار را آهسته و با جذابیت انجام دهید. با این روش او را مشتاق به ادامه کار می کنید. با انگشتان دست تان به آرامی پوست او را نوازش کنید، و با لب های تان بوسه هایی کوچک بر آن بزنید.
تلاش کنید با دندان های تان دکمه ها را باز کنید و گاز های کوچک و آرامی روی پوستش بزنید. برای باز کردن سوتین، پوست را با ملایمت لمس کنید و ماساژ دهید تا کاملا تحریک و نوک سینه ها برجسته شود.
هنگام در آوردن لباس زیر از تحریک زبانی غافل نشوید و این کار را تا تحریک کامل همسرتان و شنیدن صدا های ناشی از لذت بردن او ادامه دهید. او را به قدر تحریک کنید که ترشحات آغاز و بدن آماده برقراری رابطه جنسی شود.

۳. نوازش را ادامه دهید

نوازش در واقع هنر لذت بخشیدن به زن در رابطه جنسی است.
اگرچه مردان دوست دارند به سرعت از این مرحله عبور کنند، اما زنان از دریافت نوازش لذت بسیاری می برند. این کار نه تنها موجب اشتیاق آن ها برای برقراری رابطه جنسی می شود، بلکه با شروع ترشحات، بدن آن ها را برای رابطه جنسی نیز آماده می کند.. در نتیجه، همسرتان در حین رابطه احساس درد کمتری خواهد داشت و لذت بیشتری را تجربه خواهد بود.
به یاد داشته باشید که نوازش به معنای محکم گرفتن و چنگ زدن به بدن همسرتان نیست. اگر این شکل از نوازش را هر دوی شما می پسندید، بهتر است آن را برای مراحل بعدی ذخیره کنید.
برای تحریک بیشتر همسرتان، ماساژ سینه ها، باسن و اندام جنسی را فراموش نکنید.

۴. پایین بروید

ممکن است همسرتان تمام تمایلاتش را با شما در میان نگذارد، اما به محض اینکه به سمت پایین تنه او بروید، می بینید که چگونه غرق در لذت می شود و بیشتر و بیشتر می خواهد.
ابتدا نوازش پوستی را انجام دهید، سپس به سراغ رابطه دهانی بروید. این کار را به آهستگی انجام دهید و از زبان و انگشتان با ملایمت استفاده کنید.
در این موقعیت بایستی به واکنش های همسرتان توجه داشته باشید تا دریابید که او از انجام چه کار هایی لذت بیشتری می برد.

۵. او را برای رابطه جنسی تحریک کنید

به جای اینکه سریع وارد عمل شوید، او را تحریک کنید.
پس از برقراری رابطه دهانی، بهترین زمان برای شروع رابطه جنسی است.
رابطه جنسی را با ملایمت آغاز نید، عجله ای برای پایان دادن به آن و یک ارگاسم سریع نداشته باشید.

۶. کنترل را در دست بگیرید

اغلب زنان دوست دارند که همسرشان کنترل رابطه جنسی را در دست بگیرد. البته کنترل داشتن به این معنی نیست که علایق او را فراموش کنید و تنها هر آنچه که خودتان دوست دارید انجام دهید. بلکه بایستی اطمینان حاصل کنید که همسرتان از رابطه لذت می برد، در حالی که شما کنترل امور را در دست دارید. او را محکم در آغوش خود نگه دارید و بدن او را لمس کنید، اما به هیچ وجه به او آسیب نرسانید.

منبع : saednews.com
لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=13124

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند