خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » نویدکیا سرمربی سپاهان در لیگ بیستم

تاریخ انتشار : 2020/09/02 - 13:04

 کد خبر: 95090
 4 بازدید

نویدکیا سرمربی سپاهان در لیگ بیستم

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، چهره محبوب طرفداران تیم سپاهان که به دلیل مصدومیت‌های سنگین ۲۴ مهرماه سال ۱۳۹۵ در جریان دربی اصفهان از دنیای بازیگری خداحافظی کرد ظهر روز سه‌شنبه جلسه مفصلی با محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان برگزار کرد. محرم نویدکیا که از سال ۱۳۷۷ و در زمان […]

[ad_1]

535171 517 - نویدکیا سرمربی سپاهان در لیگ بیستم

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، چهره محبوب طرفداران تیم سپاهان که به دلیل مصدومیت‌های سنگین ۲۴ مهرماه سال ۱۳۹۵ در جریان دربی اصفهان از دنیای بازیگری خداحافظی کرد ظهر روز سه‌شنبه جلسه مفصلی با محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان برگزار کرد.

محرم نویدکیا که از سال ۱۳۷۷ و در زمان سرمربیگری مهدی مناجاتی عضو تیم بزرگسالان سپاهان شد در سال ۸۳ برای یک فصل به تیم بوخوم آلمان پیوست، اما بعد از یک سال مجدداً به سپاهان برگشت و در کل ۲۸۰ بازی برای سپاهان انجام داد و اگر مصدومیت‌های سنگین زانوی پای چپ برایش رخ نمی‌داد می‌توانست خیلی بیشتر برای این تیم و حتی تیم ملی ایران به میدان برود.

محرم نویدکیا که جایگاه خوبی نزد طرفداران سپاهان دارد در نهایت به عنوان سرمربی این تیم برای لیگ بیستم انتخاب شد و تکسیرای پرتغالی به عنوان دستیار اول در کنار نویدکیا فعالیت خواهد کرد. از احمد جمشیدیان و رحمان احمدی به عنوان اعضای دیگر کادر فنی نام برده می‌شود و محرم یک یا دو دستیار دیگر را نیز به کادر خود اضافه خواهد کرد.

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه