خبرهای ویژه

» اخبار » همسر عریقات از وخامت حال او گفت/ آیا رئیس تشکیلات خودگردان فوت کرده است؟

تاریخ انتشار : 2020/10/20 - 1:16

 کد خبر: 112537
 0 بازدید

همسر عریقات از وخامت حال او گفت/ آیا رئیس تشکیلات خودگردان فوت کرده است؟

وزیر بهداشت فلسطین اعلام کرد: ریاست تشکیلات خودگردان، دولت و وزارت بهداشت وضعیت جسمانی و سلامتی صائب عریقات را بعد از وخامت حالش به دنبال ابتلا به کرونا پیگیری می‌کنند.

5f8de13ee635b_5f8de13ee6365
وزیر بهداشت فلسطین اعلام کرد: ریاست تشکیلات خودگردان، دولت و وزارت بهداشت وضعیت جسمانی و سلامتی صائب عریقات را بعد از وخامت حالش به دنبال ابتلا به کرونا پیگیری می‌کنند.

به گزارش سایت شبکه روسیا الیوم، می الکیله، وزیر بهداشت فلسطین اشاره کرد، صائب عریقات، دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین برای رسیدگی به مشکلات جسمانی و سلامتی‌اش به بیمارستان اسرائیلی هداسا عین کرم منتقل شد. او بعد از پیوند ریه به دلیل ابتلا به کرونا از مشکلات جسمانی شدیدی رنج می‌برد و نیاز داشت به مرکز متخصص درخصوص وضعیتش به ویژه پس از دچار شدن به التهاب ریوی حاد مراجعه کند.

او اضافه کرد: وزارت بهداشت دائما با پزشکان معالج عریقات در ارتباط است تا از آخرین وضعیت سلامتی او اطلاع یابد.

همچنین دلال عریقات همسر صائب عریقات عصر امروز گفت، حال او همچنان نامساعد است و تیم پزشکی بین‌المللی بر وضعیت او نظارت دارد.

دلال از تمام رسانه‌ها خواسته درباره انتقال اخبار مربوط به حال جسمانی دکتر عریقات دقت لازم را به خرج دهند و تنها اخبار را از خبرگزاری فلسطینی وفا پیگیری کنند.

گزارش خبری مدعی شده او در پی ابتلا به کرونا به کما رفته است.

الیؤور لیوی، خبرنگار اسرائیلی روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت: شایعات درباره مرگ عریقات درست نیستند، وضع جسمانی عریقات خیلی بد است اما همچنان در قید حیات است.

همچنین بخوانید  طرح هوشمند مدیریت کرونا تا کی ادامه دارد؟

عریقات روز یکشنبه بعد از وخامت حالش به بیمارستان هداسا منتقل شد. او ابتدای ماه جاری میلادی در منزلش در کرانه باختری اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده و به درخواست مقامات فلسطینی به بیمارستان منتقل شد.

تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، عریقات به دلیل این‌که از سال ۲۰۱۷ پیوند ریه انجام داده نیاز دارد تحت مراقبت باشد.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار سیاسی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات