خبرهای ویژه

» فرهنگی » واکنش دختر خارجی وقتی اولین بار آهنگ بهت قول میدم محسن یگانه شنید

تاریخ انتشار : 2020/10/16 - 14:10

 کد خبر: 111225
 10 بازدید

واکنش دختر خارجی وقتی اولین بار آهنگ بهت قول میدم محسن یگانه شنید

از مشهور ترین قطعاتی که در این سالهای اخیر در میان مردم به شهرت رسیده است آهنگ بهت قول میدم محسن یگانه است. محسن یگانه با آهنگ بهت قول میدم کولاک کرد و نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا افراد زیادی با این ترک ارتباط برقرار کردند. اگر شما هم از طرفداران موسیقی […]

از مشهور ترین قطعاتی که در این سالهای اخیر در میان مردم به شهرت رسیده است آهنگ بهت قول میدم محسن یگانه است.

محسن یگانه با آهنگ بهت قول میدم کولاک کرد و نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا افراد زیادی با این ترک ارتباط برقرار کردند. اگر شما هم از طرفداران موسیقی پاپ هستید حتما با این آهنگ زیبا بارها خاطره ساخته اید. واکنش یکی از دوستداران این آهنگ زیبا را با هم درساپ ناز ببینید.

آهنگ بهت قول میدم

محسن یگانه دانشجوی رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی بود که در دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب تحصیل می‌کر اما پس از گذراندن شش ترم به علت مشغله بسیار در حرفه موسیقی، از ادامه تحصیل انصراف داد.

او فرزند یکی مانده به آخر خانواده است و دو خواهر بزرگترش هر کدام پزشک و دندان‌پزشک هستند. او فرزند یکی از شهدای جنگ ایران و عراق، محمدرضا یگانه است و مادرش استاد دانشگاه است.

آهنگ بهت قول میدم

آهنگ بهت قول میدم

محسن یگانه موسیقی را با یک گیتار شروع کرد. میل به موسیقی و یک شنونده خوب بودن را بر حسب اتفاق با شنیدن یکی از قطعات بی‌کلام آلبوم بهار من «گل گندم از شادمهر عقیلی» بدست آورد که حس عجیبی نسبت به موسیقی روز «پاپ» پیدا کرد و با علاقه دو چندانی که در او به‌وجود آمده بود به فراگیری ساز گیتار پرداخت.

نواختن را با تکیه بر خود و بدون استاد شروع کرد، اما در همان ابتدای کار با مشکلات زیادی روبه‌رو شد. مخالفت خانواده برحسب شرایط خانوادگی و به لحاظ اینکه او هوش خوبی داشته و خانواده به خاطر سطح بالای علمی بیشتر تمایل به ادامه تحصیل او را داشتند و باعث شده بود فرصتی برای آموزش ساز گیتار زیر نظر استادان مختلف را پیدا نکند، ولی این مانع کار نشد و محسن یگانه با پشتکار عجیبی به نواختن گیتار ادامه داد تا جایی که در نوازندگی به حدی رسید که بتواند خود این ساز را آموزش دهد.

آهنگ بهت قول میدم و واکنش جالب دختر جوان

منبع :اینستاگرام


برچسب ها :
دسته بندی : فرهنگی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات