خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » پاشنه آشیل پرسپولیس؛ خواسته یحیی برآورده نشد

تاریخ انتشار : 2020/11/19 - 15:01

 کد خبر: 120506
 0 بازدید

پاشنه آشیل پرسپولیس؛ خواسته یحیی برآورده نشد

پاشنه آشیل پرسپولیس؛ خواسته یحیی برآورده نشد

پرسپولیس

ساپ ناز-مدیران پرسپولیس نتوانستند که خواسته های سرمربی تیم را برآورده کنند و این وضعیت می تواند پایان تلخی برای سرخ پوشان داشته باشد.

به گزارش ساپ ناز، پرسپولیس جذب یک مدافع و یک مهاجم نوک را در دستور کار خود در یک هفته پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی قرار داد.

سرخ پوشان باتوجه به صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا  و جدایی چند بازیکن کلیدی خود نیاز به تقویت در داشتند.

شجاع خلیل زاده برخلاف میل هواداران و کادر فنی تصمیم به جدایی گرفت و راهی لیگ ستارگان قطر شد تا خط دفاعی پرسپولیس با مشکل جدی مواجه شود. پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برابر مدعیان بزرگ و مهاجمان نام آشنا عملکردی خیره کننده داشت تا جایکه تنها دو گل دریافت کرد که آن هم از روی نقطه پنالتی بود.

درخشش حامد لک و البته شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زاده گان نقش بسزایی در موفقیت تیم داشت و کمتر هواداری پیش بینی می کرد که از این جمع بازیکنی مانند شجاع خلیل زاده که به نماد تعصب تبدیل شده بود جدا شود.

شجاع تصمیم خود را گرفته بود و البته سهل انگاری مدیریت باشگاه هم مزید بر علت شد تا  این بازیکن راهی لیگ ستارگان قطر شود و پرسپولیس را تنها گذارد.

پیش بینی می شد که پرسپولیس باوعده های مدیریت جدید جایگزینی شایسته برای شجاع خلیل زاده جذب کند اما این تیم حتی نتوانست مدافع دیپورت شده استقلال را هم جذب کند و طاهرخانی پیکان را به سرخ پوشان ترجیح داد.

هر چند که سید جلال حسینی همچنان از بهترین و آماده ترین مدافعان فوتبال ایران است اما ۳۹ سال سن دارد و این برای یک بازیکن آن هم مدافع آخر بسیار بالا است به ویژه اگر این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا به میدان رود.

در توانایی های سید جلال هیچ شکی وجود ندارد اما سن و سال او نگرانی بزرگی برای کادر فنی خواهد بود و یحیی گل محمدی هم به خوبی چنین چیزی را می داند. اگر کاپیتان پرسپولیس مصدوم شود و یا اینکه کنعانی زاده گان به هر دلیلی نتواند تیم را همراهی کند پرسپولیس در همین ابتدا با بحران مواجه خواهد شد.

از یک طرف مصدومیت بازیکنان و از طرف دیگر هم شرایط ویژه کرونا هر لحظه احتمال غیبت بازیکنان را بالا می برد و پرسپولیس اگر در خط دفاعی به هر بهانه یک بازیکن خود را از دست دهد با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

محمد انصاری می توانست کمک زیادی به پرسپولیس کند اما او فعلا به خاطر آسیب دیدگی توان همراهی تیم را ندارد و فعلا تنها گزینه برای جایگزینی حسینی و کنعانی زاده گان، احسان حسینی جوان است که اصلا تجربه لازم برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی سرخ پوشان را ندارد.

پرسپولیس در همه پست ها هم بازیکنان اصلی خوب و هم نیمکت نشینان با کیفیت  دارد. تنها نگرانی بزرگ یحیی پست مدافع آخر است که تلاش های او نتیجه نداد. سرخ پوشان باید تنها به این امید داشته باشند که سید جلال و کنعانی زاده گان نه مصدوم شوند و نه محروم در غیر این صورت پر کردن جای خالی آنها مشکل ساز خواهد بود.

منبع: شفقنا

منبع:شفقنا ورزشی


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارورزشی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات