پرسپولیس ترابی را می خرد و استقلال پول غذا ندارد! /چه کسی به پرسپولیس پول می دهد؟

02:1822۰
اخبارباشگاه استقلال وپرسپولیس,بیانی وترابی
شاهرخ بیانی، بازیکن سابق تیم استقلال بسیار از وضعیت این روز های تیم محبوبش گلایه مند است.

پس از اینکه بازیکنان استقلال بعد از دیدار مقابل نساجی از بی پولی و عدم وجود غذای مناسب در اردوی تیم انتقاد کردند و در سویی دیگر پرسپولیسی ها مهدی ترابی را از تیم العربی قطر به خدمت گرفتند، پیشکسوتان و هواداران استقلال به شدت نسبت به این وضعیت معترض هستند و معتقدند که نگاه تبعیض آمیزی میان این دو تیم از سوی مدیران رده بالا وجود دارد.

در همین خصوص، شاهرخ بیانی بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال در گفتگو با روزنامه استقلال جوان به شدت از وضعیت موجود انتقاد کرد و خاطرنشان کرد:پرسپولیس ترابی را می خرد و استقلال پول غذا ندارد. سال هاست این تیم را بدبخت کردند.

اخبارباشگاه استقلال وپرسپولیس,بیانی وترابی

خرید مهدی ترابی، تسویه با بودیمیر؛ چه کسی به پرسپولیس پول می‌دهد؟

مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس که تمایلی برای ادامه همکاری با کارگزار ندارد، هنوز در مورد منابع مالی تامین کننده برخی بدهی‌های این باشگاه شفاف سازی و اطلاع رسانی نکرده است.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از جنجال‌های فراوان با رفتن مهدی رسول پناه و علی رغبتی شکل تازه‌ای به خود گرفت تا سید مجید صدری به عنوان ریاست این مجموعه انتخاب شده و جعفر سمیعی مدیرعامل این باشگاه نیز به عضویت آن در آمد.

صدری پس از حضور در ریاست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس وعده پرداخت طلب سنگین ۴۷۵ هزار یورویی به همراه سود سالیانه پنج درصد آن را به هواداران این تیم داد و توانست در مدت زمان کوتاه یک هفته‌ای قسط اول آن را پرداخت کند. مبلغی که قرار بود طبق حکم دادگاه عالی ورزش تا یازدهم بهمن ماه پرداخت شود که با چهار روز تاخیر به بودیمیر داده شد و قسط دوم آن نیز قرار است در ۱۵ روز آینده به حساب مهاجم کروات پیشین سرخپوشان واریز شود.

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=12151

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند