خبرهای ویژه

» اخبار » پرونده ۱۳ نماینده مجلس سابق زیر دست نمایندگان مجلس یازدهم

تاریخ انتشار : 2020/08/26 - 13:52

 کد خبر: 94248
 1 بازدید

پرونده ۱۳ نماینده مجلس سابق زیر دست نمایندگان مجلس یازدهم

[ad_1] حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان،  اظهار داشت: ۴۳ پرونده از مجلس دهم در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان باقی مانده بود و عملا تکلیف آن پرونده‌ها باید در مجلس یازدهم مشخص می‌شد. وی افزود:‌در جلسات برگزار شده هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس یازدهم موفق شدیم حدود ۳۰ پرونده […]

[ad_1]

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان،  اظهار داشت: ۴۳ پرونده از مجلس دهم در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان باقی مانده بود و عملا تکلیف آن پرونده‌ها باید در مجلس یازدهم مشخص می‌شد.

وی افزود:‌در جلسات برگزار شده هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس یازدهم موفق شدیم حدود ۳۰ پرونده را تعیین تکلیف کنیم و فقط ۱۳ پرونده از مجلس دهم باقی مانده است.

 فقط یک شکایت در مجلس یازدهم ثبت شده

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان تصریح کرد: در مجلس یازدهم تاکنون فقط یک شکایت در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان ثبت شده است و آن هم مربوط به شکایت آقای رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران از مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران است.

5439299 - پرونده ۱۳ نماینده مجلس سابق زیر دست نمایندگان مجلس یازدهم

غضنفرآبادی گفت: ‌نشست‌های هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس یازدهم چهارشنبه‌های هر هفته به شرطی که جلسات علنی مجلس برقرار باشد، برگزار می شود.

به گزارش فارس، سیدامرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و نایب رئیس مجلس، رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است ضمن اینکه محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان و حسن شجاعی علی‌آبادی نماینده مردم ابهر نواب اول و دوم این هیات بوده و محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان و محمد سرگزی نماینده مردم زابل هم دبیران هیات نظارت بر رفتار نمایندگان هستند. موسی غضنفرآبادی هم سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس است. 

همچنین بخوانید  چه زمانی می توان سهام عدالت را کامل فروخت؟

۲۷۲۱۵

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , اخبار سیاسی
تبلیغات
ارسال دیدگاه