خبرهای ویژه

» اخبار » کشف جسد خونین پسر ۱۳ ساله مقابل مدرسه‌ای در تبریز/ آغاز تحقیقات پلیس

تاریخ انتشار : 2020/11/11 - 12:25

 کد خبر: 118035
 1 بازدید

کشف جسد خونین پسر ۱۳ ساله مقابل مدرسه‌ای در تبریز/ آغاز تحقیقات پلیس

هم زمان با کشف جسد خونی پسر ۱۳ ساله در برابر مدرسه ای در تبریز تحقیقات پلیسی برای حل این معمای جنایی آغاز شد. به گزارش ایران، خانواده پسر ۱۳ ساله تبریزی صبح جمعه متوجه غیبت او شدند و پس از پیگیری جسد خونین وی را جلوی مدرسه پیدا می کنند. سرهنگ هاشم شعفی، معاون […]

کشف جسد خونی پسر ۱۳ ساله,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
هم زمان با کشف جسد خونی پسر ۱۳ ساله در برابر مدرسه ای در تبریز تحقیقات پلیسی برای حل این معمای جنایی آغاز شد.

به گزارش ایران، خانواده پسر ۱۳ ساله تبریزی صبح جمعه متوجه غیبت او شدند و پس از پیگیری جسد خونین وی را جلوی مدرسه پیدا می کنند.

سرهنگ هاشم شعفی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی در این مورد بیان کرد:با اعلام خبری مبنی بر انتقال جسد پسربچه ای ۱۳ ساله به بیمارستان شهدای تبریز، فورا اکیپی از مأموران برای بررسی مسئله در محل حضور یافتند.

اولین بررسی ها نشان می داد این پسر بچه پیش از انتقال به بیمارستان جان باخته بود و بنا به گفته های یکی از همسایگان وی بر اثر چاقوخوردگی در منطقه گلشهر به بیمارستان منتقل شده است.

سرهنگ شعفی گفت:بعد از حضور تیم تخصصی بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی، پزشکی قانونی و مقامات قضایی برای بررسی اقدامات اولیه، پرونده برای رمز گشایی در دست بررسی است.

پدر این نوجوان گفت:نمی دانم چه بر سر فرزندم آمد، اصلاً سابقه نداشت بدون اطلاع قبلی منزل را ترک کند. اما صبح جمعه که بیدار شدیم، متوجه غیبت وی در منزل شده و فورا همه جا را به دنبالش گشتیم. فقط موبایل و کلیدهایش مانده بود، که این مسأله وحشت ما را از اینکه نکند بلایی سر وی بیاید، دوبرابر کرد.

همچنین بخوانید  سـرقت 800میلیـونی دو زن بلاگر

وی افزود :پس از جست و جو های فراوان، سه ساعت بعد، جنازه خونی اش را جلوی مدرسه محله پیدا کردیم و چاقو هم در کنار جنازه به دیوار کوبیده شده بود.

وی با تقاضا از قانون برای معلوم کردن علت مرگ فرزندش، اعلام کرد :با مشخص شدن علت مرگ فرزندم، اولاً می فهمیم چه بر سر فرزندمان آمد ثانیاً تجربه ای می شود برای مردم تا بدانند چگونه با فرزند خود رفتار کنند.

اما مادر این نوجوان ۱۳ ساله هم با بیان اینکه فرزند ۱۳ ساله من از لحاظ جثه و رفتار مانند بچه های هفت ساله بود، گفت:« محمد» تا آن اندازه از لحاظ رفتاری کودک بود که خودم برایش لقمه می گرفتم و الان هم که بخاطر کرونا اصلاً از منزل بیرون نمی رفت و دائماً در منزل بود، خودم از وی مراقبت می کردم.

این مادر با بیان اینکه طبق اظهارنظر پزشکی قانونی، مرگ بر اثر اصابت چاقو به قلب وی بوده است، اعلام کرد :هفت ضربه چاقو، برای این جثه کوچک خیلی زیاد و دردآور است؛ تا آنجا که مأمورین آگاهی را نیز به شوک فروبرده بود و برای آنان نیز مسئله تکان دهنده ای محسوب می شد.

  اما اظهارات سرهنگ نوجوان، رئیس بخش جنایی پلیس آگاهی استان اندکی متفاوت از اظهارات والدین این نوجوان فوت شده بود، تا آنجا که وی فرضیه قتل و اینکه این پسر ۱۳ ساله به طور عمد به قتل رسیده باشد را نفی کرد و به خبرنگار گفت:در این پرونده ابهامات زیادی وجود دارد و هنوز مشخص نیست که عامل مرگ، قتل است یا خودکشی.

همچنین بخوانید  طرح هوشمند مدیریت کرونا تا کی ادامه دارد؟

وی با بیان اینکه پرونده هنوز در مرحله تحقیقات مقدماتی است، خاطرنشان کرد :پرونده هایی مانند سرقت از طلافروشی تبریز و قتل عابر پیاده در پی آن، کاملاً واضح و روشن   است که در آن قتل انجام شده است؛ اما این پرونده از پیچیدگی های خاص خودش برخوردار است.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار حوادث
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات