خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » کومن: بازگشت به پاریس؟ نیمار آنجاست!

تاریخ انتشار : 2020/09/01 - 16:08

 کد خبر: 94850
 4 بازدید

کومن: بازگشت به پاریس؟ نیمار آنجاست!

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی، کینگزلی کومن ستاره بایرن‌مونیخ که در دیداری فینال لیگ قهرمانان اروپا تک‌گل او باعث شد مقابل تیم سابقش پاری‌سن‌ژرمن برنده و قهرمان شوند، درباره احتمال بازگشتش به پاریس صحبت کرده است. کومن در این باره گفت: «این امری پیچیده است. اگر نیمار در پست بال چپ […]

[ad_1]

534795 527 - کومن: بازگشت به پاریس؟ نیمار آنجاست!

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی، کینگزلی کومن ستاره بایرن‌مونیخ که در دیداری فینال لیگ قهرمانان اروپا تک‌گل او باعث شد مقابل تیم سابقش پاری‌سن‌ژرمن برنده و قهرمان شوند، درباره احتمال بازگشتش به پاریس صحبت کرده است.

کومن در این باره گفت: «این امری پیچیده است. اگر نیمار در پست بال چپ پاری‌سن‌ژرمن باشد، خیر چنین احتمالی وجود ندارد و غیرممکن است. پاری‌سن‌ژرمن در حال حاضر در برنامه‌های حرفه‌ای من نیست. شاید 8 تا 10 سال دیگر در بالاترین سطح بازی کردم، بنابراین نمی‌توانیم در را به روی چیزی ببندیم. خاطراتی از دوران کودکی‌ام دارم که خاطرات خوبش کمتر هستند اما من خاطرات خوب را از پاری‌سن‌ژرمن در ذهنم نگه داشته‌ام.»

کومن که با شبکه «تله‌فوت» صحبت می‌کرد در ادامه اظهار داشت: «اری‌سن‌ژرمن همیشه باشگاه مورد علاقه من خواهد بود اما برای من تصمیم درستی بود که این باشگاه را ترک کردم و شاید اگر اقدام به ترک پی‌اس‌جی نکرده بودم، قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه نمی‌کردم. من انتخاب ساده‌ای نکردم، اما با توجه به کیفیت بازی‌ام، همیشه باور داشتم که می‌توانم برای باشگاه بزرگی بازی کنم.»

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال جهان
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات