خبرهای ویژه

» سرگرمی » گالری عکس/تصاویر خالکوبی های ست عاشقانه برای زوج های جوان

تاریخ انتشار : 2020/10/11 - 20:14

 کد خبر: 109793
 16 بازدید

گالری عکس/تصاویر خالکوبی های ست عاشقانه برای زوج های جوان

دنیای مد با سرعت زیادی رو به جلوست و هر روز شاهد اتفاقات و مدهای عجیب و غریب زیادی هستیم که بیشتر جوان ها به این سمت و سو گرایش دارند. در ادامه در ساپ ناز می خواهیم چند طرح از خالکوبی های عاشقانه را برای شما قرار دهیم که مناسب زوج های جوان است. خالکوبی […]

دنیای مد با سرعت زیادی رو به جلوست و هر روز شاهد اتفاقات و مدهای عجیب و غریب زیادی هستیم که بیشتر جوان ها به این سمت و سو گرایش دارند. در ادامه در ساپ ناز می خواهیم چند طرح از خالکوبی های عاشقانه را برای شما قرار دهیم که مناسب زوج های جوان است.

خالکوبی های عاشقانه برای زوج ها

در این مطلب می خواهیم چند تصویر از خالکوبی های زوج ها را برای شما قرار دهیم.

خالکوبی های عاشقانه

خالکوبی های عاشقانه زیبا

خالکوبی های عاشقانه

خالکوبی های عاشقانه برای زوج های جوان

تتو روی دست

تتو روی دست

تتوهای عاشقانه

تتوهای عاشقانه

تتو مخصوص زوج های جوان

تتو مخصوص زوج های جوان

بد نیست درباره خالکوبی بیشتر بدانید

به طور معمول، برای خال کوبی از یک ماشین دستی استفاده می کنند که بسیار شبیه به چرخ خیاطی عمل می‌کند، با یک یا چند سوزن به طور مکرر پوست را سوراخ می‌کنند و با هر سوراخ، سوزن‌ها قطرات جوهر کوچکی را به زیر پوست وارد می کنند. این فرایند بدون نیاز به بی هوشی انجام می شود و درد نسبتا کم تا قابل توجهی می تواند داشته باشد.

عوارض خالکوبی

عوارض خالکوبی

طبق یک مطالعه که در ژورنال Contact Dermatitis به چاپ رسیده است، حدود ۱۰ درصد از افراد مورد بررسی، عوارض کوتاه مدت ناشی از خال کوبی را تجربه کرده اند. ایجاد این عوارض بسته به واکنش بدن فرد به جوهر مورد استفاده و سایر آسیب های وارده به پوست متفاوت بوده است. به بهانه خالکوبی های عاشقانه درباره عوارض این دارو صحبت می کنیم.

همچنین بخوانید  عکس نوشته پروفایل و متن جدید تبریک روز دانشجو به دوست و رفیق

دکتر سوزان برد، پزشک و درماتولوژیست بیمارستان منهتن گفت: “باید توجه داشته باشد درصورت بروز هرگونه عارضه پوستی در محل خال کوبی بجای برگشت به فردی که خالکوبی را انجام داده و درخواست کمک و توصیه پزشکی از وی، سریعا به یک پزشک متخصص پوست مراجعه کنید”

مشکلات خالکوبی

مشکلات خالکوبی

شاید بتوان گفت: شایع‌ترین و بیشترین عوارض ناشی از تتو، بروز عفونت بویژه بواسطه ی یک باکتری فرصت طلب بنام “استاف اورئوس” است که می تواند در موارد مختلف باعث ایجاد بثورات پوستی، تاول و آبسه های دردناک شود. در این موارد تجویز آنتی بیوتیک ها بصورت موضعی یا خوراکی یک راهکار درمانی محسوب می شود.

یکی دیگر از مواردی که ریسک ابتلا به عفونت استاف را افزایش می دهد، نوازش حیوانات از ناحیه ای که بتازگی خالکوبی صورت گرفته است، می باشد.

 


برچسب ها : ,
دسته بندی : سرگرمی , گالری عکس
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات