خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » گل‌های دیاباته، خلیل‌زاده و میرزایی نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا

تاریخ انتشار : 2020/10/10 - 13:36

 کد خبر: 109380
 0 بازدید

گل‌های دیاباته، خلیل‌زاده و میرزایی نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا

گل بازیکنان تیم‌های فوتبال استقلال، پرسپولیس و سپاهان نامزد کسب عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب قاره کهن شدند.

5f816fe627207_5f816fe62720a
گل بازیکنان تیم‌های فوتبال استقلال، پرسپولیس و سپاهان نامزد کسب عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب قاره کهن شدند.

با پایان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 در منطقه غرب، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از کاربران خود خواست تا بهترین گل بازی‌های غرب قاره کهن را انتخاب کنند که گل شیخ دیاباته به الاهلی عربستان، رضا میرزایی به السد قطر و شجاع خلیل‌زاده به شارجه امارات، در میان گزینه‌ها دیده می‌شوند.

AFC درباره این گل‌ها نوشت: ضربه سر شیخ دیاباته در جای خوبی از دروازه قرار گرفت تا استقلال در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، از الاهلی عربستان پیش بیفتد و راهش را به یک‌هشتم نهایی هموار کند. مهدی قایدیِ جوان پاس پشت پای زیبایی به هروویه میلیچ داد و پس از آن، علی کریمی سانتری عالی برای مهاجم مالیایی استقلال ارسال کرد تا او تنها گلش را در لیگ قهرمانان آسیا بزند.

تیم اصفهانی تا پیش از بازی با السد در آخرین دیدار گروهی از دور مسابقات حذف شده بود، اما رضا میرزایی حداقل لحظه‌ای خلق کرد تا از حضور دو هفته‌ای سپاهان در قطر به یاد بماند. پس از دریافت یک توپ بلند از دانیال اسماعیلی‌فر، میرزایی توپ را با پای راست خود از روی سر طارق سلمان گذراند و با پای چپ، آن را از مشعل برشام عبور داد.

پرسپولیس که برای صعود به مرحله حذفی به یک پیروزی نیاز داشت، با گل شجاع خلیل‌زاده کارش را در اوج آغاز کرد. احسان پهلوان پس از حرکتی سرعتی و گذشتن از یکی دو مدافع، توپ را روی دروازه ارسال کرد که پس از عبور از تیر دو، خلیل‌زاده که همیشه قابل اعتماد است، اولین گل را در برتری 4 بر صفر به ثمر برساند.

برای شرکت در این نظرسنجی، اینجا کلیک کنید.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات