کد خبر:111683
پ

​سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بورس امروز99/7/27

​خالص سفارشات فروش سهام از رقم پنج‌هزار و ۶۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت خودرو و ساخت […]

​خالص سفارشات فروش سهام از رقم پنج‌هزار و ۶۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت خودرو و ساخت قطعات بیش از سایرین بود و همچنین سهام ایران خودرو ۶۲۰میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

به گزارش ساپ ناز؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۷۷۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج‌هزار و ۸۲۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج‌هزار و ۵۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «خودرو»، «شپنا» و «خساپا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام ایران خودرو، ۶۲۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «ختور»، «شاروم» و «کپرور» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۴۶۰میلیارد تومان (۶۰ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو هزار و ۴۳۰میلیارد تومان (۴۲ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۰ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۰۲نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت کاشی سعدی (کسعدی) به ۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و ۴۲۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فرآورده‌های نفتی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۶۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «استخراج زغال‌ سنگ» با تقاضای خرید ۵۰میلیارد تومانی همراه است.

صفهای خرید و فروش بورس 99.07.27

این جدول حدود ۳۷درصد از ۶هزار و ۵۹۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و  ۲۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۰۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۹هزار و ۸۳۰میلیارد تومان خواهد رسید.

نقشه صفوف خرید و فروش سهام 99.07.27

منبع
اقتصادآنلاین
کلیدواژه : بورسنقشه بازار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید